Тикет на денот (понеделник, 25.03.2019)

тикет на денот

Вчерашниот тикет помина и наплативме одлилен коефициент. За денес понудата е повторно слаба, но ние сепак се обидовме да ви претставиме супер дабл во форма на тикет на денот.

Португалија – Србија – Г.Г @ 2.15 во 1xBet

Европските прваци направија кикс уште во првото коло во обид да ја одбранат круната која ја освоија во Франција. Против Украина не беа успешни да постигнат гол и тој дуел заврши без голови. Од друга Србите имаат големи проблеми со фудбалерите кои недостигаат. Оправдано ќе бидат отсутни Коларов, Матиќ и Костиќ, а за другите нема да зборуваме сега. Сепак како и да е, овде очекуваме ефикасен натпревар и по еден гол во двете мрежи. Наш предлог е гол-гол, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 2.15.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Андора – Албанија – 2&0-2 @ 2.64 во Bet365

Албанците веќе после првото коло останаа без шансите за пласман на Европското првенство, доколку воопшто ги имаа. Тоа што се случи пред 4 години кога изборија пласман на ЕП во Франција, сите знаеме како беше, но сега нема да повторуваме. Против Турција немаа релни шанси, а бидејќи во групата им се Французите и Исланд, јасно е дека нема што да бараат. Единствено преку Андора можат да стигнат до бодови, па затоа решивме да комбинираме 2&0-2. Тоа може да го изиграте во Bet365 со коефициент од 2.64.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО BET365: 5.67

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*