ТИП НА ДЕНОТ: (17.03.2019,15:30) АЈНТРАХТ – НИНБЕРГ

АЈНТРАХТ СО ОДЛИЧНО РАСПОЛОЖЕНИЕ

Германија, Бундеслига, 17.03.2019: Ајнтрахт – Нинберг ТИП 1/1

Резултат: 

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Ајнтрахт и Нинберг од рамките на германскиот елитен фудбал, Бундеслига. Ајнтрахт е во одлично расположение после победата над Интер и пласманот понатаму. Нинберг од друга страна нема што да очекува повеќе од оваа сезона, туку со повеќе бодови да замине во Цвајт. Ние воопшто не се двоумиме и типуваме полувреме/крај. Наш предлог е 1/1, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 2.05.

УСПЕШНОСТ МАРТ: 12/16

АЈНТРАХТ – НИНБЕРГ 1/1
Регистрирај се за Бонус ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*