ТИП НА ДЕНОТ: (09.03.2019,20:30) КИЕВО – МИЛАН

МИЛАН Е ВО ОДЛИЧНА ФОРМА

Италија, Серија А, 09.03.2019: Киево – Милан ТИП 2

Резултат: 1-2

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Киево и Милан од рамките на италијанската елита Серија А. Киево оваа година е најсериозниот кандидат за Серија Б, а според моменталнта ситуација тоа и ќе го снајде. Од друга страна Милан игра одлично во вториот дел од сезоната и не планира да запре. Нивната цел е пласман во ЛШ, а доколку сакаат да ја остварат мора да победуваат против вакви екипи. Наш предлог е победа за гостите, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.57.

УСПЕШНОСТ МАРТ: 7/8

КИЕВО – МИЛАН 2
Регистрирај се за Бонус ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*