ТИП НА ДЕНОТ: (04.03.2019,20:30) ХАМБУРГЕР – ГРОЈТЕР

ХАМБУРГЕР ЗА БУНДЕСЛИГА

Германија, Бундеслига 2, 04.03.2019: Хамбургер – Гројтер ТИП 1

Резултат: 

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Хамбургер и Гројтер од рамките на втората германска лига. Домаќините имаат одлична сезона и според резултатите најавуваат повраток во германската елита. Моментално се на третата позиција, но имаат еден натпревар помалку кој секако веруваме дека нема да го прокоцкаат. Гројтер нема некоја посебна потреба за бодови, па затоа овде немаме дилема околу конечниот исход. Наш предлог е победа за домаќинот, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.45

УСПЕШНОСТ МАРТ: 2/3

ХАМБУРГЕР – ГРОЈТЕР 1
Регистрирај се за Бонус ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*