ТИП НА ДЕНОТ: (22.02.2019,20:30) МИЛАН – ЕМПОЛИ

МИЛАН НЕЗАПИРЛИВ

Италија, Серија А, 22.02.2019: Милан – Емполи ТИП 1

Резултат: 

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Милан и Емполи од рамките на италијанската Серија А. Милан во вториот дел од сезоната игра одлично и направи неколку импресивни резултати, па најверојатно ќе се борат за излез во лига на шампиони. Од друга страна Емполи нема со што да се пофали, па покрај ваков Милан, веруваме дека немаат големи очекувања. Наш предлог е победа за домаќинот, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.45.

УСПЕШНОСТ ФЕВРУАРИ: 15/20

МИЛАН – ЕМПОЛИ 1
Регистрирај се за Бонус ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*