Aтрактивна понуда за Мундијалот од обложувалниците!

Мундијалот веќе влезе во последната фаза, а вчера го добивме и првиот финалист, односно во финале ќе ја гледаме репрезентацијта на Франција.

На вечерашниот дуел помеѓу Хрватска и Англија ќе се одлучува за вториот финалист, а да бидеме реални, ова е доста тежок натпревар за типување.

Претходно кажавме дека обложувалниците ни претставија најразлични понуди, а ние ќе ви ги претставиме последните понуди од најдобрата онлајн обложувалница – Bet365.

Најсоновната понуда е победник на Мундијалот. Тукуа улогата на фаворит ја има Франција со коефициент 1.66, а после неа следува Англија со коефициент 3.5 и на крај коцкестите со коефициент вреден 6.

Во понудата најдобар стрелец, Хари Кејн е лидер и има минимален коефициент од 1.06. Доколку сметате дека Лукаку може во натпреварот за 3-то место да го надмине Кејн, вие ќе си добиете коефициент 21.

Едниот финалист е познат, а другиот се уште. Обложувалницата Bet365 нуди коефициент вреден 1.57 за во финале да ги гледаме Англија и Франција, а истата обложувалница нуди коефициент 2.37 за финалето да биде помеѓу Хрватска и Франција.

Ако сте убедени дека некоја репрезентација ќе биде елиминирана во Пенал рулетот, тоа може да го изиграте исто тука. За Франција да биде елиминирана на пенали коефициентот е 9. За Англија да биде елиминирана на тој начин коефициентот е 6, додека за Хрватска да пртрпи пораз на пенали коефициентот е 7.

Како што има понуда за златна топка, така има понуда и за златна ракавица. Најголем фаворит е Лорис со коефициент 1.83. Потоа следува Пикфорд со коефициент 2.87. Третото место е резервирано за Хрватот Субашиќ со коефициент 5. Доколку сметате дека Куртоа може да ја добие оваа титула вие ќе си добиете коефициент 34.

Регистрирај се на Bet365

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*