„Специјал“ тикет за натпреварот Русија – Хрватска!

специјал тикет

Денес веќе влегуваме во втората половина од ¼ финалето на Мундијалот во кој ќе се знаат уште двете селекции кои ќе го чекираат билетот за полуфинале.

Првите две репрезентации кои ќе се борат за финале се репрезентациите на Франција и Белгија.

Благодарение на широката понуда од Bet365 и опцијата за креирање на облози, ние имаме супер можност да составиме тикет и да ги одбериме игрите кои ги сакаме.

За денешниот специјал тикет ние избравме:

  • Хрватска оди понатаму
  • Повеќе од 1.5 гол на натпреварот
  • Повеќе од 3 коренери за Хрватска
  • Двата тима постигнуваат гол
  • Повеќе од 3.5 картони на натпреварот

Изиграј го „Специјал“ тикетот во Bet365

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*