„Специјал“ тикет за натпреварот Бразил – Белгија!

специјал тикет

После два дена продолжува Мундијалот со ¼ финалните дуели. Во него ќе се сретнат селекциите на Уругвај – Франција, Бразил – Белгија, Шведска – Англија, Русија – Хрватска.

Дуелот помеѓу Бразил и Белгија го издвојуваме како најголемо дерби за денес, а може да се каже и за ¼ финалето.

По тој повод, тимот на Кладење.мк ви состави специјал тикет за овој натпревар.

Игрите и коефициентите ги зедовме од најстрата и најдобрата онлајн обложувалница Bet365.

Ние типуваме вака:

  • Нејмар постигнува гол во текот на натпреварот
  • Повеќе од 7.5 корнери на натпреварот
  • Повеќе од 2.5 жолти картони
  • Компани да добие жолт картон

Вкупниот коефициент  во Bet365 за овие игри изнесува 11, a воопштo не е тешко и вреди да се проба.

Изиграј го „Специјал“ тикетот во Bet365

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*