Тикет за храбри (среда, 20.06.2018)

Покрај стандардниот „тикет на денот“, нашата редакција и денес ќе ви понуди предлог тикет за љубителите на поголеми коефициенти.

Португалија – Мароко X-1 @4,50 во Coinbet24

Португалците во првото коло се спасија од пораз против фаворитот Шпанија и на овој меч се големи фаворити. Квалитетот е на страната на Португалија, која во своите редови го има официјално најдобриот фудбалер на светот. Сепак, веруваме дека Мароко ќе даде солиден отпор, па нашиот предлог е реми на полувреме и Тип 1 на крај.

Иран – Шпанија 2 и 3+ без примен гол @4.00 во 1xBet

„Црвената фурија“ е голем фавори во овој меч и се освен нивна победа ќе биде изненадивање. Иран во првиот меч среќно дојде до трите бода, но тешко дека ќе можат да дојдат до бодови на овој натпревар. Очекуваме победа на Шпанија, а нашиот предлог е дека „фуријата“ ќе победи без да прими гол и дека на мечот ќе има повеќе од 2,5 гола.

Вкупен коефициент на тикетот 18.00

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*