Одлична понуда од обложувалницата на 10Bet!

10Bet

Вечер е вонредниот натпревар помеѓу Брајтон и Тотенхем, па по тој повод имаат зголемен коефициент за играта дека Хари Кејн ќе биде прв стрелец на вечерашниот натпервар.

Додека коефициентот во останатите обложувалници се движи од 3 до 3.4, 10Bet нуди коефициент 4. Нас ни изгледа како супер шанса, па затоа и се обложивме на тоа.

Освен тоа, доколку се уште немате сметка на 10Bet тоа може да го направите ТУКА, а исто така ви следува и 50% бонус до 200 евра на вашата прва уплата. За да го добиете бонусот, во полето PROMO CODE внесете го кодот FD200.

Регистрирај се на 10Bet
Среќно!

10Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*