Тикет на денот ( недела, 07.01.2018 )

Денес понудата не е баш комплетна, но сепак се најдува по некој натпревар. Ние за вас одделивме два натпревари, кои според нас изгледаат со големи шанси, па решивме да ги споделиме со вас.

Селта Виго – Реал Мадрид 2 (1.50)

Букмејкерите сметаме дека за овој натпревар претерале со фаворизирање на Селта. Можеби Реал Мадрид не е во топ форма по која е препознатлив, но сепак Селта е Селта. Можеби букмејкерите коефициентот го претставиле со оглед на тоа што во последните два натпревари против Барселона успеваат да издвојат реми, но имајте на ум дека и најдобрите имаат лоши денови.

Победа за Реал Мадрид @ 1.50 во William Hill

Регистрирај се на William Hill

Спортинг Лисабон – Маритимо 3+ (1.74)

Спортинг Лисабон уште на почетокот беше сериозен кандидат за титулата во португласката прва лига. Веруваме дека до самиот крај ќе се борат со Порто и ќе биде се понеизвесно. Маритимо во последниве две кола претрпија само порази, но сепак едниот беше од лидерот Порто. На овој натпревар очекуваме најмалку 3 гола.

Вкупно голови на цел натпревар 3+ (over 2.5) @ 1.74 во 1xBet

Регистрирај се на 1XBET

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ 2.61

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*