Натпревар со драстичен пад на коефициентот (01.07.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од Старс лигата на Ирак кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 16:00 се сретнуваат екипите на Невроз и Ал Завра. Домаќините во последните пет натпревари запишаа две победи и три порази, додека гостите во истиот временски период остварија пет последователни победи.

Невроз – Ал Завра – 2 @ 1.83 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Ал Завра беше 2.10, а во моментов бележи пад од скоро 13% и се плаќа со квота 1.83 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*