Што се уплаќа денес? (24.06.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

За жал вчера не бевме добитни во оваа категорија, но еве денес веруваме дека ќе ја поправиме грешката и дека ќе ви претставиме добитен натпревар.

Од 21:00 во рамките на третото коло од ЕУРО 2024 се сретнуваат селекциите на Албанија и Шпанија.
Албанија досега има освоено 1 бод преку едно реми и еден пораз, додека Шпанците запишаа две последователни победи.

Албанија – Шпанија – 2 @ 1.47

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 98.889 евра. За победа на Албанија уплатени се 11.230 евра, за реми 15.505 евра, додека останатите 72.154 евра се уплатени за победа на Шпанија.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*