Што се уплаќа денес? (10.06.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Веруваме дека информациите за уплатата ќе ни донесат и денес добивка и дека ќе наплатиме супер квота.

Буркина Фасо – Сиера Леоне – 1 @ 1.53

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 91.778 евра. За победа на Буркина Фасо уплатени се 62.348 евра, за реми 10.095 евра, додека останатите 19.335 евра се уплатени за победа на Сиера Леоне.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*