Што се уплаќа денес? (31.05.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Уплатата вчера ни донесе повторно одлична добивка, па се надеваме дека и денес ќе биде така.

Од 19:30 во рамките на австриската Бургенланд лига се сретнуваат екипите на Парндорф и Марц.

Парндорф во последните пет натпревари запишаа една победа, две реми и два порази, додека Марц во истиот временски период оствари четири порази и едно реми.

Парндорф – Марц – 1 @ 1.53

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 82.669 евра. За победа на Парндорф уплатени се 55.669 евра, за реми 10.540 евра, додека останатите 16.460 евра се уплатени за победа на Марц.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*