Што се уплаќа денес? (13.05.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Уплатата и вчера ни беше одличен показател, па благодарение на тоа наплативме добра квота и се надеваме дека денес ќе биде повторно така.

Од 20:45 во рамките на италијанската Серија А ќе се сретнат екипите на Фиорентина и Монца.
Фиорентина е на 9-та позиција со вкупно 50 бода кои ги имаат освоено преку 14 победи, 8 реми и 12 порази. Монца е на 12-то место со 45 бода и учинок од 11 победи, 12 реми и 12 порази.

Фиорентина – Монца – 1 @ 1.53

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 90.788 евра. За победа на Фиорентина уплатени се 71.223 евра, за реми 10.523 евра, додека останатите 9.042 евра се уплатени за победа на Монца.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*