Што се уплаќа денес? (07.05.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Благодарение на уплатата вчера бевме добитни, па веруваме дека и овој пат ќе биде така.

Од 20:45 во рамките на ½ финалето од плеј аутот на шкотскиот Чемпионшип се сретнуваат екипите на Монтроус и Инвернес.

Монтроус во последните пет натпревари запишаа две победи, едно реми и два порази, додека Инвернес во истиот временски период запиша три победи, едно реми и еден пораз.

Монтроус – Инвернес – 2 @ 1.65

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 89.990 евра. За победа на Монтроус уплатени се 12.443 евра, за реми 16.548 евра, додека останатите 60.999 евра се уплатени за победа на Инвернес.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*