Што се уплаќа денес? (06.05.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Благодарение на уплатата многу пати бевме добитни, а очекуваме и овој пат да биде така.

Од 18:00 во италијанската Серија А се сретнуваат екипите на Салернитана и Аталанта.

Домаќините се на последната позиција на табелата и веќе се елиминирани од елитата, па следната сезона ќе ги гледаме во Серија Б. Аталанта е се уште во трка за пласманот во Лигата на шампиони и се на добар пат да го остварат тоа.

Салернитана – Аталанта – 2 @ 1.43

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 105.677 евра. За победа на Салернитана уплатени се 11.202 евра, за реми 15.559 евра, додека останатите 78.916 евра се уплатени за победа на Аталанта.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*