Што се уплаќа денес? (19.04.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Благодарение на уплатата и вчера бевме добитни, па веруваме дека ќе биде и денес така.

Од 19:00 во рамките на данската Супер лига – група елиминација се сретнуваат екипите на Рандерс и Одензе.

Рандерс во последните пет натпревари запишаа три победи, едно реми и еден пораз, додека Одензе во истиот временски период оствари една победа, едно реми и дури три порази.

Рандерс – Одензе – 1 @ 1.75

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 98.889 евра. За победа на Рандерс уплатени се 74.220 евра, за реми 10.585 евра, додека останатите 14.084 евра се уплатени за победа на Одензе.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*