Што се уплаќа денес? (14.04.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Денес очекуваме информациите за уплатата повторно да ни донесат добивка како што тоа било случај многу пати досега.

Од 15:00 во рамките на италијанската Серија А се сретнуваат екипите на Сасуоло и Милан.

Сасуоло е на претпоследната позиција на табелата, поточно на 19-то место со само 25 бода, додека Милан е на втората позиција и досега имаат освоено 68 бода.

Сасуоло – Милан – 2 @ 1.65

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 99.292 евра. За победа на Сасуоло уплатени се 19.322 евра, за реми 20.358 евра, додека останатите 59.612 евра се уплатени за победа на Милан.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*