Што се уплаќа денес? (18.03.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

За жал уплатата не ни беше точен показател вчера, па веруваме дека денес може да ја поправиме грешката.

Од 14:00 во англиската Премиер лига 2 се сретнуваат екипите на Сандерленд У21 и Њукасл У21.
Сандерленд У21 во последните пет натпревари запиша една победа, две реми и два порази, додека Њукасл оствари ист таков учинок во истиот временски период.

Сандерленд У21 – Њукасл У21 – 1 @ 1.65

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 57.239 евра. За победа на Сандерленд уплатени се 41.110 евра, за реми 7.778 евра, додека останатите 8.351 евра се уплатени за победа на Њукасл У21.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*