Што се уплаќа денес? (13.03.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Вчера наплативме супер квота и тоа без поголеми проблеми, па очекуваме и овој пат да биде така.

Од 21:00 во рамките на ¼ финалето од францускиот Куп се сретнуваат екипите на ПСЖ и Ница.

ПСЖ запиша две победи и три реми во последните пет натпревари, додека Ница во истиот временски период оствари четири порази и едно реми.

ПСЖ – Ница – 1 @ 1.44

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 133.443 евра. За победа на ПСЖ уплатени се 98.128 евра, за реми 20.320 евра, додека останатите 14.995 евра се уплатени за победа на Ница.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*