Што се уплаќа денес? (09.03.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

И самите сте сведоци колку често информациите за уплатата не водат до добивка, па веруваме дека и денес ќе биде така.

Од 13:30 во рамките на англиската Премиер лига се сретнуваат екипите на Манчестер Јунајтед и Евертон.

Манчестер Јунајтед досега има освоено 44 бода преку 14 победи, 2 реми и 11 порази, додека Евертон е на 16-то место со 25 бода.

Манчестер Јунајтед – Евертон – 1 @ 1.75

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 132.223 евра. За победа на Манчестер Јунајтед уплатени се 91.584 евра, за реми 10.230 евра, додека останатите 30.409 евра се уплатени за победа на Евертон.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*