Што се уплаќа денес? (08.03.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Очекуваме информациите за уплатата денес да не одведат до добивка, како што тоа било случај многу пати досега.

Од 21:00 во француската Лига 1 се сретнуваат екипите на Ница и Монпеље. Домаќините во последните пет натпревари запишаа една победа, едно реми и три порази, а исто таков идентичен учинок остварија и гостите.

Ница – Монпеље – 1 @ 1.70

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 89.992 евра. За победа на Ница уплатени се 71.202 евра, за реми 10.258 евра, додека останатите 8.532 евра се уплатени за победа на Монпеље.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*