Што се уплаќа денес? (07.03.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

За жал вчера не успеавме да запишеме добивка во оваа категорија, па веруваме дека денес ќе ја поправиме грешката.

Од 21:00 во рамките на 1/8 финалето од Лига Европа се сретнуваат екипите на Бенфика и Ренџерс.
Домаќините во последните пет натпревари запишаа две победи, едно реми и два порази, додека Ренџерс во истиот временски период оствари четири победи и еден пораз.

Бенфика – Ренџерс – 1 @ 1.57

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 90.122 евра. За победа на Бенфика уплатени се 72.339 евра, за реми 10.202 евра, додека останатите 7.581 евра се уплатени за победа на Ренџерс.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*