Што се уплаќа денес? (11.02.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Очекуваме повторно информациите за уплатата да ни донесат добивка и благодарение на тоа да наплатиме одлична квота.

Од 16:15 во рамките на шпанската Ла Лига се сретнуваат екипите на Мајорка и Рајо Валекано.
Мајорка во последните пет натпревари запиша две победи едно реми и два порази, додека Рајо Валекано во истиот временски период запиша една победа, едно реми и три порази.

Мајорка – Рајо Валекано – 1 @ 2.30

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 89.199 евра. За победа на Мајорка уплатени се 70.009 евра, за реми 10.505 евра, додека останатите 8.685 евра се уплатени за победа на Рајо Валекано.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*