Што се уплаќа денес? (07.01.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Безброј пати сме биле сведоци за успешноста во оваа категорија, а се надеваме дека со исто победничко темпо ќе продолжиме и денес.

Од 12:30 се сретнуваат екипите на Емполи и Милан. Во последните пет првенствени натпревари, екипата на Емполи запиша три реми и два порази, додека Росонерите во истиот временски период остварија три победи, едно реми и еден пораз.

Емполи – Милан – 2 @ 1.65

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 195.333 евра. За победа на Емполи уплатени се 21.239 евра, за реми 25.697 евра, додека останатите 148.397 евра се уплатени за победа на Милан.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*