Што се уплаќа денес? (04.01.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Вчера без поголеми проблеми запишавме добивка во оваа категорија и се надеваме дека со истото победничко темпо може да продолжиме и денес.

Од 21:30 се сретнуваат екипите на Лас Палмас и Барселона. Домаќините се наоѓаат на средината на табелата, поточно на 10-то место со вкупно 25 бода, додека Барса е на 4-та позиција и досега имаат освоено 38 бода.

Лас Палмас – Барселона – 2 @ 1.50

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 109.889 евра. За победа на Лас Палмас уплатени се 21.122 евра, за реми 20.854 евра, додека останатите 67.913 евра се уплатени за победа на Барселона.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*