Што се уплаќа денес? (22.12.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Вчера за среќа уплатата ни донесе наплата на одлична квота, па се надеваме дека и денес ќе биде така.

Од 20:45 во рамките на белгиската Жупиле лига се сретнуваат екипите на RWD и Клуб Бриж.

Домаќините се на 11-то место со вкупно 21 бод и учинок од 5 победи, 6 реми и 7 порази, додека гостите се на 7-та позиција со вкупно 30 бода кои ги имаат освоено преку 8 победи, 6 реми и 4 порази.

RWDM – Клуб Бриж – 2 @ 1.45

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 75.199 евра. За победа на RWDM уплатени се 12.990 евра, за реми 10.203 евра, додека останатите 52.006 евра се уплатени за победа на Клуб Бриж.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*