Што се уплаќа денес? (16.12.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Информациите за уплатата безброј пати ни биле одличен показател, па веруваме дека и овој пат ќе биде така.

Од 15:30 во рамките на Бундеслигата се сретнуваат екипите на Мајнц и Хајденхејм. Домаќините се на 17-та позиција со вкупно 9 бода кои ги имаат освоено преку 1 победа, 6 реми и 7 порази, додека Хајденхејм е на 13-то место со 14 бода и учинок од 4 победи, 2 реми и 8 порази.

Мајнц – Хајденхејм – 1 @ 1.67

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 109.102 евра. За победа на Мајнц уплатени се 85.112 евра, за реми 17.549 евра, додека останатите 6.441 евра се уплатени за победа на Хајденхејм.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*