Што се уплаќа денес? (06.12.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Уплатата многу пати досега ни била точен показател, па така беше и вчера, а се надеваме дека и денес ќе продолжиме со истото победничко темпо.

Oд 21:15 во рамките на англиската Прмеиер лига се сретнуваат екипите на Астон Вила и Манчестер Сити. Домаќините се на 3-та позиција со вкупно 30 бода и учинок од 9 победи, 3 реми и 2 порази, додека гостите во истиот временски период собраа 29 бода и се наоѓаат на 4-то место.

Астон Вила – Манчестер Сити – 2 @ 1.72

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 89.902 евра. За победа на Астон Вила уплатени се 12.209 евра, за реми 15.543 евра, додека останатите 62.150 евра се уплатени за победа на Манчестер Сити.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*