Што се уплаќа денес? (20.11.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

За жал вчера уплатата не ни беше точен показател, но се надеваме денес дека ќе ја поправиме грешката.

Од 20:45 во рамките на квалификациите за ЕУРО се сретнуваат селекциите на Украина и Италија. Домаќините се наоѓаат на 3-та позиција на табелата со вкупно 13 бода, а ист таков учинок имаат и гостите, но поради гол разликата ја имаат втората позиција.

Украина – Италија – 2 @ 1.75

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 189.543 евра. За победа на Украина уплатени се 33.219 евра, за реми 32.568 евра, додека останатите 123.756 евра се уплатени за победа на Италија.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*