Што се уплаќа денес? (11.11.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Денес веруваме дека информациите за уплатата ќе ни донесат добивка како тоа што било случај многу пати досега.

Од 18:30 во рамките на англиската Премиер лига се сретнуваат екипите на Борнмут и Њукасл. Домаќините досега собраа само 6 бода, а нивниот учинок е 1 победа, 3 реми и 7 порази, додека гостите пак во истиот временски период остварија 6 победи, 2 реми и 3 порази, па се наоѓаат на горниот дел на табелата.

Борнмут – Њукасл – 2 @ 1.62

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 87.992 евра. За победа на Борнмут уплатени се 11.902 евра, за реми 21.328 евра, додека останатите 54.762 евра се уплатени за победа на Њукасл.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*