Што се уплаќа денес? (25.10.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Благодарение на уплатата и вчера повторно запишавме добивка во оваа категорија, па се надеваме дека и денес ќе бидеме добитни.

Од 21:00 во рамките на англискиот Чемпионшип ќе се сретнат екипите на Стоук и Лидс. Домаќините се на 20-та позиција со вкупно 13 освоени бода, додека Лидс има 22 бода и учинок од 6 победи, 4 реми и 2 порази.

Стоук – Лидс – 2 @ 1.91 во 22Bet

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 113.433 евра. За победа на Стоук уплатени се 13.323 евра, за реми 15.559 евра, додека останатите 84.551 евра се уплатени за победа на Лидс.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*