Што се уплаќа денес? (24.10.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

За жал вчера уплатата не ни беше точен показател, но се надеваме дека денес ќе ја поправиме грешката.

Од 21:00 се сретнуваат екипите на Брага и Реал Мадрид. Домаќините во првите две кола од ЛШ запишаа една победа и еден пораз, додека Реал Мадрид има 100% учинок и од два изиграни натпревари запишаа две победи.

Брага – Реал Мадрид – 2 @ 1.65

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 119.490 евра. За победа на Брага уплатени се 28.324 евра, за реми 25.543 евра, додека останатите 65.623 евра се уплатени за победа на Реал Мадрид.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*