Што се уплаќа денес? (04.10.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Без поголеми проблеми и вчера уплатата ни беше одличен показател, па се надеваме дека и денес ќе ја продолжиме победничката серија.

Од 21:00 во рамките на ЛШ се сретнуваат екипите на Атлетико Мадрид и Феенорд. Домаќинтие во првото коло од најелитното фудбалско натпреварување во Европа запишаа реми, додека гостите успеаа да ги земат првите три бода.

Атлетико Мадрид – Феенорд – 1 @ 1.70

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 149.543 евра. За победа на Атлетико Мадрид уплатени се 95.540 евра, за реми 30.120 евра, додека останатите 23.883 евра се уплатени за победа на Феенорд.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*