Што се уплаќа денес? (21.09.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Одличната серија ја продолживме и вчера, па се надеваме дека и денес ќе биде исто така.

За денес за вас издвоивме натпревар од Лига Европа кој има солидна квота и интересен распоред на уплатата.

Од 18:45 се сретнуваат екипите на Шериф и Рома. Домаќините во последните пет натпревари имаат три победи, едно реми и еден пораз, додека гостите во истиот временски период запишаа две победи, два порази и едно реми.

Шериф – Рома – 2 @ 1.45

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 99.230 евра. За победа на Шериф уплатени се 17.338 евра, за реми 18.549 евра, додека останатите 63.343 евра се уплатени за победа на Рома.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*