Што се уплаќа денес? (20.09.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Благодарение на информациите за уплатата и вчера запишавме добивка во оваа категорија, па очекуваме победничката серија да ја продолжиме и денес.

Од 18:45 во рамките на најелитното фудбалско натпреварување се сретнуваат екипите на Реал Мадрид и Унион Берлин.

Реал Мадрид во последните пет натпревари запишаа пет победи, додека Унион Берлин во истиот временски период запиша три победи и два порази.

Реал Мадрид – Унион Берлин – 1 @ 1.40

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 135.690 евра. За победа на Реал Мадрид уплатени се 98.549 евра, за реми 17.432 евра, додека останатите 19.709 евра се уплатени за победа на Унион Берлин.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*