Што се уплаќа денес? (16.09.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Веруваме дека уплатата и денес ќе ни биде одличен показател, па благодарение на тоа ќе наплатиме супер квота.

Од 16:00 во рамките на англиската Премиер лига се сретнуваат екипите на Фулам и Лутон.

Фулам е на 13-та позиција и досега изиграа четири натпревари каде што освоија 4 бода, додека Лутон има еден натпревар помалку и во моментов има 100% негативен учинок, поточно 3 порази од 3 изиграни натпревари.

Фулам – Лутон – 1 @ 1.67

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 88.595 евра. За победа на Фулам уплатени се 78.393 евра, за реми 2.498 евра, додека останатите 7.704 евра се уплатени за победа на Лутон.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*