Што се уплаќа денес? (26.08.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Веруваме дека информациите за уплатата и денес ќе ни бидат точен показател, па благодарение на тоа ќе наплатиме одлична квота.

Од 13:30 во рамките на англиската Премиер лига се сретнуваат екипите на Борнмут и Тотенхем. Борнмут во првите две кола запиша неуспеси, поточно еден пораз и едно реми, додека Тотенхем еднаш победи и еднаш ремизираше.

Борнмут – Тотенхем – 2 @ 1.91

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 187.778 евра. За победа на Борнмут уплатени се 28.438 евра, за реми 30.505 евра, додека останатите 128.835 евра се уплатени за победа на Тотенхем.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*