Што се уплаќа денес? (15.08.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Вчера уплатата ни донесе одлична добивка и веруваме дека и денес може да биде така.

Од 21:00 во рамките на квалификациите за Лигата на шампиони се сретнуваат екипите на Марсеј и Панатенаикос.

Во првиот натпревар Грците стекнаа минимална предност од 0-1, но тоа не значи дека Марсеј е без шанси на овој реванш натпревар.

Марсеј – Панатенаикос – 1 @ 1.50

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 87.556 евра. За победа на Марсеј уплатени се 57.559 евра, за реми 10.988 евра, додека останатите 19.009 евра се уплатени за победа на Панатенаикос.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*