Што се уплаќа денес? (07.07.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

За среќа и вчера бевме добитни во оваа категорија, па веруваме дека повторно ќе биде така и во наредните денови.

За денес издвоивме натпревар од ирската Премиер лига каде што од 20:45 ќе се сретнат екипите на Ст. Патрик и Корк Сити.

Ст. Патрик е на втората позиција со вкупно освоени 42 бода, додека гостите се на 9-то место и имаат 22 бода.

Ст. Патрик – Корк Сити – 1 @ 1.45

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 84.409 евра. За победа на Ст. Патрик уплатени се 72.990 евра, за реми 6.779 евра, додека останатите 4.640 евра се уплатени за победа на Корк Сити.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*