Натпревар со драстичен пад на коефициентот (18.06.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од аргентинската Лига – Примера Национал кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 20:00 вечерва се сретнуваат екипите на Деф. Де Белграно и Сан Телмо. Овде и едните и другите имаат ист број бодови, но различен учинок. Според моменталнта ситуација имаме дуел на две изедначени екипи, но поради домашниот терен, екипата на Деф. Де Белграно е фаворит.

Деф. Де Белграно – Сан Телмо – 1 @ 1.85 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Деф. Де Белграно беше 2.25, а во моментов бележи пад од скоро 18% и се плаќа со квота 1.85 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*