Натпревар со традиција (15.06.2023)

Традиција во меѓусебни натпревари tradicija
Традиција во меѓусебни натпревари

Денес од 21:00 во рамките на чилеанската Примера Б се сретнуваат екипите на Бараншеа и С. Морнинг.

Бараншеа е на 11-то место со вкупно 18 бода и учинок од 5 победи, 3 реми и 7 порази.

С. Морнинг е на 14-то место и досега имаат освоено 15 бода преку 4 победи, 3 реми и 8 порази.

Овие две екипи во последните три меѓусебни дуели играат со голови, поточно погодок се постигнува на двете страни, па ако и денес биде така ќе наплатиме супер квота.

Наш предлог

ГГ @ 1.75 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*