Што се уплаќа денес? (12.06.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Веруваме дека информациите за уплатата денес ќе ни бидат одличен показател и благодарение на тоа ќе наплатиме супер квота.

Од 19:15 во шведската Содра Свеланд лига се сретнуваат екипите на Ескилстун и Никопингс.
Домаќините на овој натпревар влегуваат како 11-то пласирани со 11 бода, додека Никопингс е на 3-то место со вкупно 21 бод и учинок од 6 победи, 3 реми и 1 пораз.

Ескилстун – Никопингс – 2 @ 1.63

Вкупната уплта на овој натпревар изнесува 37.237 евра. За победа на Ескилстун уплатени се 6.676 евра, за реми 8.894 евра, додека останатите 21.667 евра се уплатени за победа на Никопингс.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*