Што се уплаќа денес? (01.06.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

За жал вчера не бевме добитни во оваа категорија, но тоа не значи дека денес нема да се обидеме да ја исправиме таа грешка и дека нема да пробаме да ви претставиме добитен натпревар.

Од 19:00 во шведската Супертетан лига се сретнуваат екипите на Вастерас и Ескилстуна.

Домаќините се наоѓаат на 14-то место бидејќи после 9 изиграни натпревари успеаа да соберат само 10 бода, додека гостите се на втората позиција и имаат вкупно 17 бода на своето салдо.

Вастерас – Ескилстуна – 1 @ 1.50

Вкупната уплта на овој натпревар изнесува 71.238 евра. За победа на Вастерас уплатени се 52.390 евра, за реми 7.778 евра, додека останатите 11.070 евра се уплатени за победа на Ескилстуна.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*