Што се уплаќа денес? (24.05.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Веруваме дека информациите за уплатата денес ќе ни бидат точен показател, па благодарение на тоа ќе наплатиме супер квота.

Денес од 19:30 во рамките на шпанската Ла Лига се сретнуваат екипите на Реал Мадрид и Рајо Валекано.

Реал Мадрид обебзеди пласман во Лигата на шампиони и со тоа ќе мора да се задоволат за оваа сезона.

Рајо Валекано од друга страна е на срединта на табелата и се што е повеќе од навремен опстанок за нив би било огромен успех.

Реал Мадрид – Рајо Валекано – 1 @ 1.40

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 78.882 евра. За победа на Реал Мадрид уплатени се 62.393 евра, за реми 10.784, додека останатите 5.705 евра се уплатени за победа на Рајо Валекано.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*