Што се уплаќа денес? (23.05.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

За жал уплатата вчера не ни беше точен показател, но веруваме дека денес ќе успееме да ја поправиме грешката и да ви претставиме добитен натпревар.

Од 19:00 во рамките на чешката Прва лига – плеј оф се сретнуваат екипите на Викторија Плзен и Бохемианс.

Викторија Плзен веќе си обезбеди пласман за квалификациите во конференциската лига и досега ги видовме во одлично издание.

Бохемианс се уште не е „начисто“ бидејќи им виси пласманот во Европа, а мора да признаеме дека конкуренцијата е огромна за тоа.

Викторија Плзен – Бохемианс – 1 @ 1.56

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 80.992 евра. За победа на Викторија Плзен уплатени се 67.239 евра, за реми 6.555 евра, додека останатите 7.198 евра се уплатени за победа на Бохемианс.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*