Што се уплаќа денес? (20.05.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Информациите за уплатата досега безброј пати ни биле точен показател, па веруваме дека и денес ќе биде така.

Овој пат за вас издвоивме натпревар од италијанската Серија А каде што ќе се сретнат екипите на Аталанта и Верона.

Домаќините се на 7-та позиција со вкупно 58 бода и се натпреваруваат за да влезат во некој од европските купови. Гостите од друга страна се дел од црвената зона и нив бодовите им се потребни за опстанок.

Аталанта – Верона – 1 @ 1.53

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 72.223 евра. За победа на Аталанта уплатени се 54.129 евра, за реми 7.232 евра, додека останатите 10.862 евра се уплатени за победа на Верона.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*