Што се уплаќа денес? (09.05.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

За жал вчера уплатата не ни беше точен показател, но веруваме дека денес ќе ја поправиме грешката и ќе ви претставиме добитен натпревар.

Во рамките на египетската Премиер лига од 18:00 часот ќе се сретнат екипите на Пирамидис и Исмаили. Домаќините се на третата позиција и „бркаат“ пласман за квалификациите за Афричкиот куп на нации, додека гостите се уште се борат за опстанок.

Пирамидис – Исмаили – 1 @ 1.64

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 67.322 евра. За победа на Пирамидис уплатени се 52.332 евра, за реми 8.889 евра, додека останатите 6.101 евра се уплатени за победа на Исмаили.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*